تکنولوژی

فیسبوک مسنجر حالا در گفتمان‌ها، پیشنهادهای اسپاتیفای را هم اعلام می‌کند

سه ماه قبل بود که فیسبوک در جریان کنفرانس F8 برای اولین بار از قابلیت جدیدی برای اپلیکیشن مسنجر خود سخن به میان آورد؛ قابلیتی که به گفته دیوید مارکوس (معاون محصولات پیام‌رسان فیسبوک)، تعامل مستقیم با سرویس‌های پخش کننده آنلاین موسیقی نظیر اسپاتیفای و اپل موزیک را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. حالا اما در جدیدترین به‌روزرسانی فیسبوک مسنجر شاهد پیشنهادهای اسپاتیفای در جریان گفتمان‌های کاربران هستیم.

عامل مستقیمی که مارکوس از آن سخن به میان آورد در حقیقت به این معناست که کاربران قادر خواهند بود تا با انتخاب اسپاتیفای یا اپل موزیک از فهرست اپلیکیشن‌های درون برنامه‌ای فیسبوک مسنجر، بدون نیاز به اینکه اپلیکیشن مستقل این دو سرویس را باز کنند به جستجوی آثار هنرمندان پرداخته و در صورت تمایل آن‌ها را با دوستانشان در حین چت کردن به اشتراک بگذارند.

نکته مثبت و قابل توجه این به‌روزرسانی و این تعامل قابلیت پخش موسیقی در داخل برنامه است بدان معنا که کاربران علاوه بر به اشتراک گذاشتن موسیقی مورد علاقه‌شان می‌توانند در داخل فیسبوک مسنجر به همان موسیقی گوش دهند.

لازم است یادآوری کنیم که فیسبوک در جریان معرفی این قابلیت از تعامل آن با سایر سرویس‌های موسیقی سخنی به میان نیاورده و باید منتظر باشیم تا ببنیم آیا در آینده سرویس‌های دیگری هم به فیسبوک مسنجر اضافه خواهند شد یا خیر.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مشابه

2 دیدگاه در “فیسبوک مسنجر حالا در گفتمان‌ها، پیشنهادهای اسپاتیفای را هم اعلام می‌کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن